VÚB pôžička

VÚB VÚB

Ponuka na trhu bankových pôžičiek je naozaj vysoká. Každá banka poskytuje svoje vlastné hypotekárne úvery, spotrebné úvery, či mnohé ďalšie finančné produkty. V tomto článku si predstavíme Flexipôžičku, teda bezúčelový spotrebný úver od VÚB.

VÚB vám prostredníctvom Flexipôžičky poskytne pôžičku vo výške od 490 do 25 000 €, ktorú môžete použiť na čokoľvek. Svoj účel nemusíte vôbec dokladovať a nikto sa vás naň nebude pýtať. Samotná suma pôžičky je veľmi zaujímavá. Stanovené rozpätie požičiavanej sumy je dostatočne široké na to, aby uspokojilo veľkú časť záujemcov. Splatnosť úveru sa pohybuje medzi 13 a 108 mesiacmi.

Výhody Flexipôžičky

Ako pri väčšine bankových úverových produktov, aj Flexipôžička od VÚB sa vyznačuje nízkym úrokom. Aspoň nižším, ako tomu býva pri nebankových spoločnostiach. Pôžička od VÚB je obzvlášť výhodná, ak v tejto banke vediete svoj bežný účet. Ak vám na váš účet vo VÚB pravidelne chodí výplata, nebudete musieť nič dokladovať a peniaze budete mať v prípade schválenia pôžičky na svojom účte do 24 hodín. Splácanie svojej pôžičky môžete vykonávať vo forme inkasa zo svojho účtu, vďaka čomu budete mať menej starostí a nestane sa vám, že zabudnete zaplatiť mesačnú splátku.

Flexipôžička na bývanie

Ďalším zaujímavým úverovým produktom od VÚB je Flexipôžička na bývanie. Tá je svojimi vlastnosťami veľmi podobná klasickej Flexipôžičke, no vyznačuje sa oveľa nižším úrokom. RPMN je opäť o pár percent vyššie. Výška Flexipôžičky na bývanie sa pohybuje od 1 000 do 25 000 € a doba splatnosti ostáva rovnaká, teda od 13 do 108 mesiacov. Nejedná sa už však o bezúčelový úver a jeho využitie budete musieť dokladovať. So svojim nízkym úrokom je Flexipôžička na bývanie jedným z najvýhodnejších účelových úverových produktov na slovenskom trhu.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Vaša emailová adresa nebude zobrazovaná.