Úver4you

Úver4you je spoločnosť poskytujúca tzv. americkú hypotéku, teda bezúčelový úver zaistený nehnuteľnosťou. Tento produkt je určený pre klientov, ktorých iné bankové či nebankové spoločnosti odmietli a neboli im ochotní poskytnúť pôžičku, nech už to bolo z akéhokoľvek dôvodu. Prekážku dokonca netvorí ani zápis v úverovom registri či v minulosti uvalená exekúcia.

Spoločnosť Finance4you, a.s., vám poskytne úver vo výške od 2 000 do 30 000 € určený pre klientov, ktorí sú vlastníkom nehnuteľnosti a sú ochotní použiť ju na zaistenie svojho úveru. Je možné ručiť aj nehnuteľnosťou vo vlastníctve inej osoby, avšak samozrejme s jej súhlasom. Splatnosť úveru sa pohybuje až do 96 mesiacov. Pri žiadosti o pôžičku nie je skúmaný úverový register, no musíte byť zamestnaní a doložiť svoj pravidelný mesačný príjem.

Výhody Úver4you

Hlavnou výhodou úverového produktu Úver4you je jeho dostupnosť. Je poskytovaný zamestnaným osobám s doloženým príjmom, ktoré dokonca môžu byť zapísané v úverovom registri. Ak vás banky či iné nebankové spoločnosti odmietli, možno uspejete práve tu. Zaujímavá je aj suma pôžičky pohybujúca sa od 2 000 do 30 000 €, ktorá je na nebankové pôžičky naozaj vysoká.

Nevýhody Úver4you

Samozrejmou nevýhodou je nutnosť ručenia nehnuteľnosťou. Aby ste úver od Finance4you získali, musíte založiť svoju nehnuteľnosť, o ktorú môžete v prípade platobnej neschopnosti následne prísť. Určite dopredu veľmi dobre zvážte, či budete schopní svoj úver splácať.

Druhou nevýhodou, ktorá je naozaj neobvyklá, je regionálne obmedzenie tohto produktu. Úver4you je poskytovaný iba osobám zo západného a stredného Slovenska. Je to zvláštne, no ak ste z východného Slovenska , nebude vám tento úver poskytnutý.

Úver4you je netypickým úverovým produktom s netypickým obmedzením. Pre jeho získanie musíte navyše založiť nehnuteľnosť, kvôli čomu musíte byť obzvlášť opatrní. Ako pri každom produkte, aj tu si určite dôkladne prečítajte zmluvné podmienky a zvážte, či budete schopní mesačné splátky vždy načas splácať.

Online žiadosť – úver4you