Provident pôžička

Provident Financial, s.r.o. Provident Financial, s.r.o.

Spoločnosť Provident Financial ukončila dňa 18.12.2015 poskytovanie nových úverov.

Provident je nebanková spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu už od roku 2001, vďaka čomu patrí medzi špičku poskytovateľov nebankových pôžičiek. Spoločnosť Provident vám rada poskytne pôžičku vo výške od 160 do 2 300 € bez ručiteľa a bez dokladovania účelu.

Žiadosť o pôžičku

Získanie pôžičky od Providentu je jednoduché. Stačí, aby ste mali viac ako 18 rokov, trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky a pravidelný mesačný príjem. Je pritom jedno, či sa jedná o príjem zo zamestnania, dôchodok či dávky pre ženy na materskej dovolenke. O pôžičku môžete požiadať prostredníctvom online formulára. Následne vás bude kontaktovať telefónny operátor, ktorý vám s vybavením pôžičky či vašimi prípadnými otázkami rád pomôže. Provident má na Slovensku vybudovanú sieť obchodných zástupcov, ktorý sa o klientov starajú a poskytujú im finančné poradenstvo.

Výhody Provident pôžičky

Provident pôžičku dokážete vybaviť veľmi rýchlo, pričom peniaze budete na svojom účte mať už do niekoľkých dní. Zaujímavé sú aj hranice poskytovaných pôžičiek od 160 do 2 300 €, ktoré dokážu uspokojiť potreby väčšiny zákazníkov. Ako tomu býva pri väčšine nebankových pôžičiek, aj tie od Providentu sú bezúčelové a poskytované bez ručiteľa. Nikto sa vás nebude pýtať, na čo peniaze potrebujete, a nemusíte zaťažovať svojich blízkych ručením ani zakladať svoj majetok. Vybudovaná sieť finančných poradcov a zázemie spoločnosti zaručujú seriózny prístup ku klientom.

Nevýhody Provident pôžičky

Pri požičaní finančných prostriedkov od Providentu budete musieť platiť úroky, ktoré sú vyššie ako pri bankových pôžičkách. To síce platí azda pri každej nebankovej pôžičke, no Provident si navyše účtuje relatívne vysoké poplatky za poskytnutie pôžičky. Hodnoty RPMN sú pri pôžičke od Providentu vysoké, vždy nad hranicou 50%.

Provident patrí medzi zabehnuté nebankové spoločnosti s bohatou históriou vo svete, ale aj na slovenskom trhu. Ponúka vám zázemie silnej spoločnosti a kvalitný úverový produkt. Kvôli poplatkom, ktoré si za svoje služby účtuje, však nepatrí medzi najlacnejšie možnosti.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Vaša emailová adresa nebude zobrazovaná.