Cetelem pôžičky

CETELEM SLOVENSKO a.s. CETELEM SLOVENSKO a.s.

Spoločnosť Cetelem pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000 a patrí jej prvenstvo medzi všetkými nebankovými spoločnosťami poskytujúcimi úverové produkty. Cetelem poskytuje svojim zákazníkom viacero produktov, medzi ktoré patrí expresná pôžička, pôžička na čokoľvek, pôžička na kúpu ojazdeného auta, pôžička na splatenie úverov a pôžička na bývanie či rekonštrukciu. Výšky pôžičiek, ako aj podmienky spojené s ich splácaním, sa pri jednotlivých druhoch pôžičiek od Cetelemu líšia.

Expresná pôžička od Cetelemu je poskytovaná vo výške 500 až 2 000 €, pričom dobu splácania si môžete zvoliť v rozmedzí od 6 do 48 mesiacov.

Pôžička na čokoľvek je bezúčelový úverový produkt od spoločnosti Cetelem, vďaka ktorému si môžete požičať až 25 000 € bez dokladovania účelu pôžičky. Minimálna suma pôžičky je 2 000 € a doba splácania sa pohybuje v intervale od 6 do 120 mesiacov. Pri tomto type pôžičky sú už úroková sadzba a RPMN výhodnejšie. Ak dokážete svoju pôžičku splatiť do jedného roka a požičiate si viac ako 15 000 €.

Ostatné produkty spoločnosti Cetelem by sa dali zahrnúť do kategórie účelové pôžičky. Konkrétne sa jedná o pôžičku na nákup nového či ojazdeného automobilu, splatenie úverov alebo na investíciu do bývania či rekonštrukcie. Požičať si môžete 2 000 € až 34 000 €, pričom doba splácania sa pohybuje od 6 do 84 mesiacov v prípade pôžičky na nákup automobilu, respektíve od 6 do 120 mesiacov v prípade ďalších dvoch typov pôžičky. Pri zvolení vysokej pôžičky a krátkej doby splácania sa tu takisto, ako v prípade bezúčelovej pôžičky môže RPMN dostať na lepšiu úroveň.

Podmienky Cetelem pôžičky

Pre poskytnutie Cetelem pôžičky musíte mať trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a vek od 18 do 62 rokov. Takisto budete potrebovať potvrdenie o príjme alebo o poberaní dôchodku. Cetelem preveruje úverové registre, takže ak chcete pôžičku od Cetelem získať, nemôžte byť na nich zapísaný ako neplatič.

Ku každej pôžičke od spoločnosti Cetelem si môžete priplatiť poistenie schopnosti splácania v prípade straty príjmu. Každý produkt takisto obsahuje možnosť predčasného splatenia bez skrytých poplatkov a garanciu fixnej úrokovej sadzby počas celej doby splácania. Spoločnosť Cetelem je jednotkou na Slovensku a má za sebou veľké množstvo spokojných zákazníkov.

Online žiadosť

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Vaša emailová adresa nebude zobrazovaná.